ZVEZDA PREŽIVJELA Beograđani i dalje sanjaju evropsko proljeće

Crvena zvezda je ostala u borbi za plasman u narednu fazu. Beograđani su savladali Trabzon sa 2:1 tako da će odluka pasti u posljednjem kolu kad crveno bijeli gostuju u Monaku.

Beogradski tim je poveo u 37.minuti. Aleksandar Katai je sjajno šutirao sa ivice šesnaesterac i postigao je evrogol. Međutim slavlje nije dugo trajalo. Bakasetas je samo dva minuta kasnije iz slobodnog udarca izjednačio iz slobodnog udarca. Zakačila je lopta Mitrovića a zatim prevarila Borjana.

U nastavku je Zvezda krenula ofanzivno ali su gosti prvi mogli do gola. Marek Hamšik je uzdrmao prečku. Beograđani su zatim pokazali koliko su opasni u kontri. Katai je izbacio Bukarija ovaj odlično pronašao Pešića koji je zatresao mrežu.

Zvezda i Trabzon sad imaju po šest bodova i identičan međusobni skor.