Oglasio se Ronaldo: Dobra igra cijele ekipe

Nakon uvjerljive pobjede u Zenici na stadionu „Bilino polje“ i uvjerljive pobjede protiv reprezentacije Bosne i Hercegovine u meču kvalifikacija za plasman na Evropsko prvenstvo 2024. godine, oglasio se i Kristijano Ronaldo.

Kapiten Portugala na društvenim mrežama je objavio nekoliko fotografija sa utakmice u Zenici u kojoj je njegov tim slavio rezultatom 5:0

„Još jedna pobjeda i dobra igra cijele ekipe! Prvo mjesto u grupi zagarantovano! Ostajemo jaki“, napisao je Ronaldo na instagramu.

Krstijano Ronaldo je postigao vodeći gol u 5. minuti iz penala. Zatim je u 20. minuti udvostručio prednost. U listu strijelaca još su se upisali Bruno Fernandez, Žoao Kanselo i Žoao Feliks.

Kristijano Ronaldo je svojim dolaskom u Bosni i Hercegovini izazvao euforiju. Ekipa je odsjela u Zenici, a noć nakon meča prespavali su u Sarajevu.