LIGA ŠAMPIONA: Neriješen rezultat Crvene zvezde sa Švajcarcima

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su neriješeno 2:2 protiv švajcarskog Јang Bojsa u drugom kolu Lige šampiona.

Strijelci za Zvezdu bili su Ndiaje u 37. i Bukari u 88, odnosno Ugrinić u 48. i Iten u 59. minutu susreta za Јang Bojs.

U narednom kolu izabranici Baraka Bahara gostuju RB Lajpcigu 25. oktobra od 21 čas.

Zvezdi se gotovo ponovio scenario iz prve utakmice Lige šampiona kada je imala prednost protiv Mančester sitija poslije prvog poluvremena, ali je na startu drugog primila brz gol, potom dozvolila i preokret, ali je gubitak bodova spriječio Osman Bukari, golom u 88. minutu.

U drugom susretu iste grupe, njemački RB Lajpcig poražen je na domaćem terenu od Mančester sitija sa 3:1, prenosi RTRS.