KRAJ U IZRAELU Makabi sa golom prednosti odlazi u Beograd

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su od Makabija 3:2 u prvom meč za plasman u grupe Lige šampiona. Crvena Zvezda je imala prednost na poluvremenu ali Makabi se ekspresno vratio u drugom i preokrenuo rezultat u svoju korist.

Nema sumnje da nas očekuje uzbudljiv revanš u Utorak na stadionu Rajko Mitić gdje će pasti odluka ko ide u grupnu fazu Lige šampiona.

Domaćin je poveo u 18. minuti preko Pjetro, ali Zvezda se vraća u igru preko Pešića u 27. minuti. Potpuni preokret je uslijedio u 40. minuti kada Kanga zakucava loptu u mrežu za 2:1 i to ej bio rezultata prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu domaćini su odigrali znatno bolje, i već u 51. minuti preko Pjetroa vratili rezultat na početak. Konačni rezultat postavio je Šeri u 61. minuti.

Sve u svemu jako zanimljiva utakmica, i tek prvo poluvrijeme ovog dvomeča. Sve oči će biti uprte naredni utorak na stadion Rajko Mitić gdje će Zvezda pred punim tribinama tražiti pobjedu i prolaz u grupnu fazu Lige šampiona.