DEBAKL Partizan ispao iz Lige Evrope (VIDEO)

Debakl u Beogradu! Partizan je eliminisan iz Lige Evrope. Beograđani su remizirali protiv AEK Larnake 2:2, iako su dva puta imali prednost i na kraju je kiparski tim prošao dalje.

Beograđani su poveli u 24. minuti kada je Rikardo krunisao odličan pas Andradea. Tokom prvog poluvremena došlo je prvo do sukoba navijača koji su skandirali protiv uprave i Aleksandra Vučića, a onda je intervenisala i policija.

U drugom dijelu AEK je brzo došao do izjednačenja u 52.minuti. Rikardo je zatim samo dva minuta kasnije donio novu prednost domaćem timu. Sjajno je reagovao na ubacivanje i postigao drugi gol.

Međutim radost je kratko trajala. Faraž je nakon solo prodora sjajno pogodio same rašlje za 2:2.

U 75.minuti stativa je spriječila novo vođstvo Partizana a Menig je pogodio okvir gola. To je bila i najbolja prilika za crno-bijele.

Beograđani takmičenje nastavljaju u plej -ofu Lige konferencija gdje će igarti protiv Hamruna. Ovaj tim sa Malte je eliminisao mostarski Velež, a večeras je bio blji od bugarskog Levskog.