Crvena zvezda doživjela i peti poraz u Evroligi

Košarkaši Crvene zvezde doživjeli su i peti poraz u Evroligi. Izgubili su večeras u gositma kod Barselone 86:81.

Zvezda je početkom druge četvrtine gubila 17 poena razlike, ali je uspjela do odlaska na odmor da se u potpunosti vrati meč. U drugom dijelu ujednačena i neizvjesna utakmica.

Zvezda je uspjela da minutu i 38 sekundi prije kraja utakmice izjednači rezultat na 78:78. Uslijedile su serije grešaka, tri loša napada Zvezde, dvije nepotrebne tehničke greške i ispupštena prilika da se ostvari pobjeda u Barseloni.

Domaćin je na kraju slavio pobjedu 86:81. Odličnu utakmicu odigrao je Luka Mitrović koji je meč završio sa 22 poena i 6 skokova. 13 poena postigao je Teodosić uz 9 asistencija, dok je 11 dodao Nedović.

Ponovo je loš nastup imao Nejpir koji je postigao samo dva poena. Crvena zvezda sljedeći meč igra u utorak kada dočekuje Fenerbahče.